REACH Kayıt (Reach Belgesi)

 

REACH Compliance Certificate

Ezhar Kurumsal firmamız REACH sertifikası temin ederek ürünün kalitesini sizlere beyan eder . AB REACH Tüzüğü (Kimyasal Maddelerin

 

Tescili, Değerlendirilmesi ve Onaylanması - EC1907 / 2006) yayına girdiğinde Ezhar firmamız ürün numunelerini alarak 250 adet kimyasal madde yapısına bakmaktadır. 250 Yabancı kimyasal madde için test aşamasında ürünlerin testten geçmesi gerekmektedir.

 

Kansere sebebiyet verebilecek kimyasal maddelerin, zehirli etki oluşturabilen, genetik yapıya etki eden, uzun süre boyunca doğada yok olmayan kalıcı kirlilik oluşturan maddeler yüksek derecede önemli statüsünde değerlendirilip reach belgesi dahiline alınmıştır.Bu sebebten dolayı ürünleriniz EZHAR firması tarafından test edilerek uluslar arası tüzüğe uygun olmadığını belirler.

 

REACH testi ve Belgesi fiyatlarımızı ürn grup başına aşağıda görebilirsiniz. Mesela plastik veya metal , kimyasal olarak ürünlerimizi ayırdığımızda tek madde tek renk reach testi fiyatınız 900 usd +kdv olarak belirlenmiştir. Bu fiyat tek renk tek ürün için geçerlidir. Ço fazla çeşit ve çok fazla ürün grubunun çeşitlendirilmesi maaliyet düşürmek için mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

v1v1.png